PROJEKTS "THE SLOWEST WAY TO RIO"

Filosofija

 

Mūsuprāt pasaulē pārāk liels uzsvars tiek likts uz tādiem rādītājiem, kā „ātrāk”, „vairāk” un „efektīvāk”, bieži vien aizmirstot par to, kas notiek mums apkārt un kā mūsu rīcība ietekmē pasauli, kurā dzīvojam. Mēs dosimies uz Rio pa „lēnāko ceļu”, nevis vienkārši, par katru cenu nonākot no viena punkta otrā, bet pamanot katru ceļa kilometru, katru okeāna jūdzi un šī ceļojuma laikā neradot nekādu kaitējumu apkārtējai videi. 

 

Mērķis

 

100 dienās ar airu laivu veikt distanci no

Luderitz, Namībijā līdz XXXI Vasaras Olimpisko

Paralimpiskospēļu norises vietai Riodežaneiro

Brazīlijā. Ceļā netiks izmantoti motori, buras

vai citi ārēji dzinējspēki, turklāt līdzi nedosies

atbalsta transports vai glābšanas kuģis —

viss maršruts tiks veikts, paļaujoties tikai

uz pašu spēkiem.

 

Norise

 

2016. gada maijs - augusts

 

Distances garums

 

6000 km no Luderitz līdz Riodežaneiro tiks veikti ar okeāna airu laivu, šķērsojot Atlantijas okeānu. 

 

Komanda

Kārlis Bardelis jau īstenojis vairākus izaicinājumu pilnus piedzīvojumus – piemēram, 60 dienas ilgs un 6247 km garš pārbrauciens ar apvidus skrituļslidām no tālākā Eiropas ziemeļu punkta Nordkapa līdz tālākajam dienvidu punktam Gibraltāra ragam (2013. gadā). „Pedal for no Medal” labdarības velobrauciens no Rīgas līdz Sočiem, kur notika 2014. gada ziemas Olimpiskās spēles, 17 dienās ar velosipēdu veicot 2840 kilometrus. Projekta laikā tika savākti ziedojumi vairāk kā 8000 EUR apmērā Bērnu slimnīcas rekonsturkcijai. Ar slēpēm šķērsota Somija, pa polārā loka līniju veicot 250 km pa mazapdzīvotu apvidu (2014. gadā). 2014. gada vasarā dalība labdarības velomaratonā „Baltijas ceļš”, 24 stundās veicot 600 km garu distanci pāri visām trim Baltijas valstīm.

Gints Barkovskis
Iepriekšējās inkarnācijās Gints izpildījies dažādos svarīgos un mazāk svarīgos amatos žurnālistikā, filmu industrijā, pedagoģijā, privātās uzņēmējdarbības sektorā, tai skaitā vairākus gadus sēdējis vienā kamerā ar Kārli vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupā, kur dažreiz ikdienu padarījuši krāsaināku ar stāstiem par piedzīvojumiem. Ginta dienaskārtībā ir bijuši gan Alpi, gan Kaukāza gan Himalaju kalni. Līksmā dzīves uztvere pāršķīrusi jaunu lappusi, kur cik vien tālu redzams plešās Atlantijas okeāns.
Gints par sevi: ”Jo vairāk dzīvoju, jo paliek jautrāk. Jo vairāk tieku vaļā no visa liekā, jo biežāk un jo skaļāk es smejos. Tā es atklāju smieklu jogu un iesaku arī citiem smieties no sirds. Un jo biežāk, jo labāk.”

Vai tev ir 5 EUR?
 

LŪDZU ATBALSTI VIENU NOAIRĒTO KM AR 5 EUR UN NOSAUC TO SAVĀ VĀRDĀ (pietuvini attēlu, lai pārbaudītu, kurš km vēl ir pieejams.

Vai izvēlies kaut ko garšīgu no mūsu restorāna ēdienkartes?

Lūgums veicot pasūtījumu (ziedojumu) maksājuma uzdevumā norādiet savu epastu, lai varam ar Jums sazināties par piegādi

 

Ziedojumiem no juridiskām personām: 

Biedrība “Jūrmalas alpīnistu klubs 9.3 Mezgli"

Banka: Swedbank AS

Konta Nr. LV43HABA0551036868943

Reģistrācijas Nr. 40008172652

Adrese: Nīcas iela 3, Jūrmala, Latvija

 

Ziedojumiem no fiziskām personām:

Kārlis Bardelis

Banka: Swedbank AS

Konta Nr.: LV75HABA0551008373550

© 2014 by Bored of Borders